Miło nam poinformować ,że od dnia dzisiejszego w naszym sklepie www.modamarket.com.pl , wprowadziliśmy do sprzedaży asortyment takich marek jak 

IVON to polska marka odzieży dla kobiet

Założycielką a zarazem główną projektantką jest Iwona Jamróz, która od dziecka fascynuje się krawiectwem. W pracowni projektowej firmy co rusz rodzą się nowe pomysły dzięki czemu powstają kolejne wzory i kolekcje ubrań dla kobiet.

Całość produkcji odbywa się w Polsce pod nadzorem doświadczonych i wykwalifikowanych krawców,którzy czuwają nad wyrobem na każdym etapie jego powstawania.

Kolekcje IVON cechują się wysoką jakością materiałów wykorzystanych do ich wytworzenia a także precyzją wykonania.

  - zapoznaj się z ofertąNa rynku odzieżowym istniejemy od 2009 roku, od samego początku naszej działalności oferujemy najmodniejszą odzież damską. Lata doświadczeń oraz pasja, z jaką tworzymy naszą firmę i jej wizerunek pozwoliły na zdobycie wielu zadowolonych klientów oraz silną pozycję na rynku.

Zdobyte doświadczenie, ambicja i chęć ciągłego rozwoju popchnęła nas do stworzenia marki odzieżowej o nazwie LEMONIADE.

Nasze projekty powstają zgodnie z najnowszymi światowymi trendami w modzie oraz z niezwykłą dbałością o jakość wykonania i dopracowanie szczegółów.

Wykwalifikowany zespół stylistów oraz szwaczek dokłada wszelkich starań, aby proponowane przez nas kolekcje spełniały oczekiwania każdej kobiety, która pragnie pięknie wyglądać i nosić modne ubrania.

Marka LEMONIADE stawia na różnorodność stylów w swoich kolekcjach, dlatego oferujemy: sukienki, tuniki, swetry, spódnice, spodnie z których każda kobieta znajdzie coś dla siebie, zarówno zwolenniczka elegancji jak i stylu casual.

Stawiamy na oryginalność, jakość i wygodę projektowanych przez nas ubrań, a zaangażowanie w pracę, zdobyte przez lata doświadczenie oraz profesjonalny zespół pozwala nam sprostać wymaganiom wielu klientów. 

(źródło www.lemoniade.pl)

ofert